ԼՈՌԻ ԲԵՐԴԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
|
Համայքի ղեկավար
ԱՐԱՅԻԿ ՆԵՐՍԻՍՅԱՆ |
Հեռ.: | (0256) 2-14-75 |
Էլ.հասցե: | loriberd.lori@mta.gov.am |
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ
ԷԴՈՒԱՐԴ ՄԵԼԻՔՍԵԹՅԱՆ |
Հեռ.: | +37425621475 |
Էլ.հասցե: | eduardmeliksetyan@gmail.com |
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Համայնքի ղեկավարի ժ/պ
ՎԱՀՐԱՄ ՊԱՊԻԿՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Ագարակ բնակավայրի վարչական ղեկավար
ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Յաղդան բնակավայրի վարչական ղեկավար
ԱՐԱՄ ՋԱՆՋՈՒՂԱԶՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Բովաձոր բնակավայրի վարչական ղեկավար-օպերատոր
ԱՐՄԱՆ ՍԱՔԱՆՅԱՆ |
Հեռ.: | +37493220321 |
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Լեջան բնակավայրի վարչական ղեկավար
ԱՐՄԵՆ ՄԿՐՏՉՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Կողես բնակավայրի վարչական ղեկավար-օպերատոր
ԱՐՍԵՆ ՄԱՄԱՋԱՆՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Ուռուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար
ՍԵՐԳՈ ՋՈՒԼՀԱԿՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Սվերդլով բնակավայրի վարչական ղեկավար
ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԱՅՎԱԶՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Տնօրեն
ՀԱՍՄԻԿ ԲԱՐԽՈՒԴԱՐՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Դաստիարակ
ԼԻԼԻԹ ՄԱԿԱՐՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
դաստիարակի օգնական
ԼԻԼԻԹ ՄԵԼԻՔՋԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Խոհարար
ՍԻԼՎԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Հաշվապահ
ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՔԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Աշխատակազմի քարտուղար
ԱՆԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ |
Հեռ.: | (0256)21475 |
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Գլխավոր մասնագետ
ՄԱՐԳԱՐԻՏԱ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Առաջատար մասնագետ
ԱՐԹՈՒՐ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Առաջատար մասնագետ
ԱՐՓԻՆԵ ԱՎԵՏՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Առաջատար մասնագետ
ԼԵՎՈՆ ՄԱՄԱՋԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Առաջատար մասնագետ
ԱՆԱՀԻՏ ՇԱՀԻՆՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Առաջին կարգի մասնագետ
ԼԻԼԻԹ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Առաջին կարգի մասնագետ
ԱՆՈՒՇ ԱՍՈՒԼՅԱՆ |
Հեռ.: | (0256)21475 |
Էլ.հասցե: | anush.as@mail.ru |
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ (Ուռուտ բնակավայր)
ՆԵԿՏԱՐԻՆԱ ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ (Լեջան բնակավայր)
ՄԱՆՈՒՇ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ (Ագարակ բնակավայր)
ՍԱԹԻԿ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ (Սվերդլով բնակավայր)
ԿԱՐԻՆԵ ՍԱՐԳՍՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ (Յաղդան բնակավայր)
ԱՆՈՒՇ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|
Երկրորդ կարգի մասնագետ
ՄԱՐԻՆԵ ՍԱՀԻՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Լոռի Բերդ բնակավայրի հավաքարար
ՄԱՐՈ ՉՈԲԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Մեքենավար-օպերատոր
ՎԱՀՐԱՄ ՏԱՆԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Բովաձոր բնակավայրի բանվոր
ԱՐՄԱՆ ԱՅՎԱԶՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Յաղդան բնակավայրի բանվոր
ՇՈՂԱԿԱԹ ՂՈՒԼՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Կողես բնակավայրի բանվոր
ՆՈՐԱՅՐ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
ՈՒռուտ բնակավայրի բանվոր
ԱՐԱՅԻԿ ՄԱԼԽԱՍՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Սվերդլով բնակավայրի հավաքարար
ԱՄԱԼՅԱ ԳԱԳԻՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Ագարակ բնակավայրի հավաքարար
ԱՍՏՂԻԿ ՉԱՏԻՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձող Սվերդլով բնակավայր
ՎԱՐԴԱՆ ՄԱԿԱՐՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձողԿողես բնակավայր
ԷԼՄԻՐԱ ՏԻՏԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Սվերդլով բնակավայրի բանվոր
ԼԻԼԻԱ ԿԱՏԻՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձող Ուռուտ բնակավայր
ՍԱԹԻԿ ԱՅՎԱԶՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Ուռուտ բնակավայրի հավաքարար
ՄԵԼԱՆՅԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Յաղդան բնակավայրի հավաքարար
ԱՆՆԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Լեջան բնակավայրի բանվոր
ԱՆԱՀԻՏ ԱՍԱՏՐՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Լեջան բնակավայրի հավաքարար
ՍԵՐԻՆԵ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձող Լոռի Բերդ-Բովաձոր
ՄԵԼԱՆՅԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձող Լեջան բնակավայր
ՀՄԱՅԱԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆ |
|
|
|
|
|
  |
|
|
Պայմանագրային գանձող Ագարակ բնակավայր
ԱՆԺԵԼԱ ՇԱՀԲԱԶՅԱՆ |
|
|
|
Դիմել: |
|
  |
|
|